Codzienna niecodzienność

Cenimy wysmakowaną elegancję z odrobiną przepychu. W biżuterii łączymy rzemiosło z ulotnymi wrażeniami i emocjami. Tworzymy niecodzienną biżuterię o codziennym zastosowaniu, gdzie każdy szczegół ma znaczenie.

Carmen Negra
Carmen Negra

Ekskluzywny komplet biżuterii srebrnej wykonany precyzyjnie techniką wire-wrapping. Naszyjnik i kolczyki zostały ozdobione wysokiej jakości onyksem i drobnymi czarnymi turmalinami.

Tahlia
Tahlia

Eleganckie klasyczne kolczyki oraz nieco większy wisior na delikatnym łańcuszku, zakończonym oryginalnym zapięciem. W kunsztownych ramach mienią się piękne zielone ametysty.

Purple Emperor
Purple Emperor

Okazały naszyjnik z wisiorem w postaci motyla o delikatnie plecionych skrzydłach oraz pierścień nawiązujący kształtami i barwami, stanowiący dopełnienie naszyjnika.

Enigme
Énigme

Delikatne, gęste sploty eksponują piękne różowe opale i precyzyjnie fasetowane bordowe mokaity. Komplet składa się z naszyjnika o regulowanej długości łańcuszka i niewielkich kolczyków, nawiązujących formą.

Amareno

Wiemy, że kobieta chce czuć się zmysłowo i uwodzicielsko. Kładziemy nacisk na wysoką jakość materiałów i precyzję wykonania. Nasza biżuteria jest niepowtarzalna.

Wykorzystujemy starannie wybrane kamienie szlachetne i półszlachetne, oprawiając je w misterne, srebrne sploty pracochłonną techniką wire-wrapping.

Strona internetowa:  www.amareno-style.com

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni