Czysta forma

Powstanie  linii Liva zainspirowało poszukiwanie nowej formy dla klasycznej wanny stojącej wolno na nóżkach. Najnowszą propozycję Marmorinu charakteryzuje mocna, wyrazista i jednocześnie elegancka linia. Projektanci MOWOstudio stworzyli uniwersalny w swojej prostocie kształt wanny, której czysta forma doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych jak i bardziej tradycyjnych wnętrzach. Dzięki zachowaniu ergonomicznego kąta w oparciu wanna gwarantuje optymalny komfort kąpieli.

umywalka Liva

Precyzyjnie dobrane proporcje nóg i misy oraz detal wydobyty w płynnym przejściu pomiędzy tymi elementami sprawiają łagodne, harmonijne wrażenie. Element charakterystyczny linii stanowi front zaakcentowany poprzez delikatne przełamanie misy, co zostało również podkreślone w stanowiącej dopełnienie kolekcji Liva umywalce.

wanna Liva

Dzięki niewielkim gabarytom wanna doskonale komponuje się w średniej wielkości pomieszczeniach kąpielowych. Oba produkty wykonano z gładkiego i przyjemnego w dotyku materiału, który nabiera temperatury otoczenia.

Wanna Liva otrzymała wyróżnienie Rady Ekspertów plebiscytu MUST HAVE podczas Łódź Design Festival 2012.

Aranżacja Liva

Producent: Marmorin, projekt: MOWOstudio,
materiał: gelcoat® material, waga: 152 kg
.

MOWOstudio

MOWO Studio

Interesują nas różne zjawiska, od współczesnych innowacyjnych technologii i materiałów po tradycyjne rzemiosło. Bliska jest nam estetyka prostoty, funkcjonalności i wykorzystanie naturalnych materiałów. Istotne jest, aby przedmioty nie były sezonowe, nie podlegały modom i pozostały niezmiennie atrakcyjne pomimo upływu czasu.

Studio tworzą Monika Elikowska-Opala i Wojciech Opala - absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa.

Strona internetowa: www.mowo.pl.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni