Czysty przypadek

Sunflowerart - Ralu
Ralu

Biżuterię tworzę od ponad siedmiu lat. Początkowo były to tradycyjne "składaki" ze szklanych koralików, z czasem, i podnoszeniem umiejętności, sięgałam po trudniejsze techniki. Kiedy wire-wrapping zaczynał być popularny również w Polsce, i ja spróbowałam swoich sił.

Sunflowerart - Airmal
Airmal

To, że dzisiaj zajmuję się tworzeniem biżuterii, to czysty przypadek. Nie wykazywałam większego zainteresowania pracami manualnymi do 22 roku życia, nie mówiąc już o zainteresowaniu hand-madem. Studia skończyłam całkiem zwyczajne - marketing i zarządzanie. Jakoś tak jednak wyszło, że tworzenie jest teraz całym moim życiem i pracą na więcej niż pełen etat.

Sunflowerart - Arothiss
Arothiss

Sunflowerart - Black circles
Black circles

Z doświadczenia wiem, jak trudne bywają początki i jak przydatna jest wiedza teoretyczna. Kiedy zaczynałam oplatać, nie było niemal żadnych polskojęzycznych tutoriali, mało kto wiedział coś więcej, dlatego teraz chcę chociaż trochę pomóc innym i sama prowadzę warsztaty.

Sunflowerart - Seralle 2
Seralle 2

Kornelia Kubinowska aka Sunflower

Absolwentka zarządzania i marketingu. Od siedmiu lat zajmuje się wytwarzaniem biżuterii. Prowadzi autorską pracownię Sunflowerart. Prowadzi również warsztaty z techniki wire-wraping.

Strona internetowa: www.sunflowerart.pl.

Kornelia Kubinowska

Kornelia Kubinowska

Do 22 roku życia nie wykazywała większego zainteresowania pracami manualnymi . To, że dzisiaj zajmuje się tworzeniem biżuterii, to czysty przypadek.

Prowadzi autorską pracownię Sunflowerart. Prowadzi warsztaty z techniki wire-wraping.

Strona internetowa:
www.sunflowerart.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni