Dbałość o detal

ZAK s.a. jest jedną z największych firm branży chemicznej w Polsce. Kompleksowa kampania miała na celu wzmocnienie wizerunku klienta jako stabilnej firmy dbającej o każdy detal, zarówno w kwestii ochrony środowiska, jak i relacji z potencjalnymi klientami. Projekt Brandglow utrzymany jest w stylu obowiązującym obecnie w branżach związanych
z chemią – dominuje lekkość, przeważającym kolorem jest biel.

Ogromne wyzwanie - chemia w kontekście ochrony środowiska

Istotne cechy, takie jak środowisko, relacje międzyludzkie czy właśnie branża, w której działa klient, komunikowane są w zwartej formie za pomocą ikon wizerunkowych, prezentowanych głównie przestrzennie.

ZAK SA

Ikony i pozostałe elementy współtworzące linię wizerunkową są wyraziste, zachowane w kolorystyce odpowiedniej do poruszanych tematów. Nowa linia jest wykorzystywana w szerokiej gamie przygotowywanych przez Brandglow materiałów POS (teczkach, katalogach, broszurach, roll-upach), banerach elektronicznych, szablonach prezentacji, papeteriach poczty elektronicznej.

Brandglow

Brandglow

Studio kreatywne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie brandingu
i komunikacji wizualnej. Rozwiązania z zakresu projektowania graficznego, oferowane przez firmę, są połączeniem nowoczesnego dizajnu z niezbędną funkcjonalnością. Dotychczasowi klienci Brandglow: Zott Polska, Biuro Promocji Miasta Wrocławia, Samsung, Sorso, Wrocławski Park Wodny S.A., AB Finance, Uniwersytet Wrocławski, Biuro Promocji Miasta Opola, ZAK S.A.

Brand Glow, www.brandglow.pl

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni