Dbałość o detal

ZAK s.a. jest jedną z największych firm branży chemicznej w Polsce. Kompleksowa kampania miała na celu wzmocnienie wizerunku klienta jako stabilnej firmy dbającej o każdy detal, zarówno w kwestii ochrony środowiska, jak i relacji z potencjalnymi klientami. Projekt Brandglow utrzymany jest w stylu obowiązującym obecnie w branżach związanych
z chemią – dominuje lekkość, przeważającym kolorem jest biel.

Ogromne wyzwanie - chemia w kontekście ochrony środowiska

Istotne cechy, takie jak środowisko, relacje międzyludzkie czy właśnie branża, w której działa klient, komunikowane są w zwartej formie za pomocą ikon wizerunkowych, prezentowanych głównie przestrzennie.

ZAK SA

Ikony i pozostałe elementy współtworzące linię wizerunkową są wyraziste, zachowane w kolorystyce odpowiedniej do poruszanych tematów. Nowa linia jest wykorzystywana w szerokiej gamie przygotowywanych przez Brandglow materiałów POS (teczkach, katalogach, broszurach, roll-upach), banerach elektronicznych, szablonach prezentacji, papeteriach poczty elektronicznej.

Brandglow

Brandglow

Studio kreatywne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie brandingu
i komunikacji wizualnej. Rozwiązania z zakresu projektowania graficznego, oferowane przez firmę, są połączeniem nowoczesnego dizajnu z niezbędną funkcjonalnością. Dotychczasowi klienci Brandglow: Zott Polska, Biuro Promocji Miasta Wrocławia, Samsung, Sorso, Wrocławski Park Wodny S.A., AB Finance, Uniwersytet Wrocławski, Biuro Promocji Miasta Opola, ZAK S.A.

Brand Glow, www.brandglow.pl

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz nas wesprzeć, byśmy mogli dalej to robić.

WSPIERAM

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni