Dla świadomych urody

Collacen  001
Logotyp produktu

Collacen to jeden z produktów firmy Nutrinovelle, dla której stworzyliśmy kompleksową identyfikację wizualną. Podczas wprowadzania go na rynek, zostaliśmy zaproszeni do przygotowania kompleksowego i profesjonalnego launchu, którego celem była szybka intensyfikacja wyników sprzedaży. Collacen to wysokiej jakości preparat o działaniu anti-aging adresowany do świadomych swej urody kobiet w wieku 30-50 lat. Umożliwia on skuteczną redukcję efektów starzenia się skóry, jej regenerację oraz głębokie nawilżenie. Naszym zadaniem stało się wyraźne zakomunikowanie konsumentkom charakteru i zalet stosowania nowego produktu.

Collacen  002
Opakowanie produktu Collacen

Opracowaliśmy strategię komunikacji oraz stworzyliśmy pełną identyfikację wizualną wprowadzanego na rynek produktu – od logotypu po opakowanie. Silny nacisk postawiliśmy na odnalezienie odpowiedniej i wyróżniającej się kolorystyki. Ponadto sięgnęliśmy po czyste, typograficzne rozwiązania z wykorzystaniem materiału fotograficznego. Wysokiej jakości zdjęcia przedstawiają naturalne, kobiece piękno, a jednocześnie wskazują na efekty ze stosowania preparatu Collacen. Pozostałe motywy graficzne podkreślają jego ekskluzywność i wyjątkowość.

Collacen  003
Broszura edukacyjna

Collacen  004
Materiały reklamowe - citylight i rollup

Podczas projektowania opakowania wykorzystaliśmy niestandardowe rozwiązania i materiały. Zastosowana faktura papieru, tłoczenia i srebrne elementy dodają marce szlachetności i plasują ją na półce premium. Po zakończeniu etapu projektowego czuwaliśmy nad produkcją wszystkich materiałów.

Collacen  005
Materiały reklamowe - prasa

Przygotowany przez nas system identyfikacji wizualnej zakłada możliwość dalszego rozwijania. Kolejne produkty będą odróżniały się paletą kolorystyczną, a jednocześnie połączy je spójna linia graficzna.

Balsamstudio

balsamstudio

Balsamstudio istnieje od 2008 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy kompetencje i skład naszego zespołu. Współpracujemy z markami polskimi, jednak bogate i co ważne różnorodne doświadczenie zdobywamy współpracując również z Klientami zagranicznymi, należącymi do wielu sektorów rynku.

Strona internetowa: www.balsamstudio.com.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni