Gogo Media

Dotychczasowy logotyp nie spełniał oczekiwań właścicieli software house’u w komunikacji z obecnymi i potencjalnymi klientami, dlatego też, po czterech latach na rynku, podjęto decyzję o wprowadzeniu zmian. Butik kreatywny Hue był odpowiedzialny za przygotowanie nowych, zgodnych z przyjętą strategią biznesową firmy, projektów.

Studium przypadku - Hue 001

Podstawowym założeniem podczas realizacji projektu było stworzenie takiej koncepcji, która w ciekawy i skuteczny sposób będzie pozycjonowała markę jako zespół specjalistów od rozwiązań technologicznych. Nowe logo musiało być spójne od strony graficznej z nazwą firmy oraz komunikować nowoczesność i dynamikę.

Studium przypadku - Hue 002

Po konsultacjach z Gogo Media zdecydowaliśmy się na opracowanie jednego charakterystycznego symbolu będącego wypadkową przyjętych założeń. Nowy znak graficzny, uniwersalny w kształcie, z dominującym zielonym kolorem, symbolizuje dynamikę i profesjonalizm. Kolorystyka jest nie bez znaczenia, nawiązuje bowiem do najważniejszych wartości firmy. Dwie strzałki widoczne w znaku graficznym to symbol ruchu i nasza interpretacja części nazwy firmy „Go Go” odnosząca się bezpośrednio do ciągłości działania.

Studium przypadku - Hue 003

Strona internetowa firmy w nowej odsłonie, zdominowana kolorem fioletowym, podkreślona licznymi akcentami w kolorze białym, zielonym i pomarańczowym. Informacje na stronie zostały zaprezentowane w prosty i przejrzysty sposób, tak, aby użytkownik znalazł najistotniejsze informacje dotyczące firmy i oferty szybko i bezproblemowo. Na potrzeby realizacji projektu strony www przygotowaliśmy serię ilustracji i ikon, które wspierają od strony wizualnej prezentowaną treść. 

Hue

Hue

Niezależny butik kreatywny świadczący usługi w zakresie zintegrowanej komunikacji w nowych mediach. Skutecznie buduje wizerunek marek w cyfrowym świecie.
Dzięki połączeniu pasji, kreatywności oraz doświadczenia tworzy produkty pomagające realizować cele biznesowe. Angażuje konsumentów w dialog z marką wykorzystując interaktywny potencjał internetu. Każdy projekt jest traktowany indywidualnie i z jednakowym zaangażowaniem.

Strona internetowa: www.hue.pl.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni