Jej rzeczywistość

Fotografia pozwala mi pokazać ludziom świat moimi oczami, tak jak ja go widzę. Przedstawić moje wizje, moją rzeczywistość. Poszukuję w niej czegoś interesującego, nowego, staram się unikać oklepanych tematów. A jeśli już podejmę, szukam takiego ujęcia, które ujawni ich niewidzianą wcześniej perspektywę. Bardzo lubię fotografować niezwykłe twarze, kobiety i mężczyzn o ciekawej, niebanalnej urodzie.

Wiktoria
Wiktoria

Majka
Maja

Swoją przygodę z fotografią zaczęłam około 5 lat temu. Jest to moje hobby, pasja. Każdą wolną chwilę poświęcam na naukę i rozwijanie umiejętności. Staram się być wszechstronna. Chciałabym w przyszłości utrzymywać się z fotografii. Moim marzeniem jest własny zakład fotograficzny, studio.

Karolina
Karolina

Inspiracje same do mnie przychodzą. Niekiedy klimat sesji jest warunkowany pogodą, miejscem, osobą modelki... Najczęściej koncepcje pojawiają się w nocy, przed snem. Inspiracje czerpię z obrazów, gazet, nawet bajek dla dzieci. Inspiruję się epokami, miejscami, najmniejszy drobiazg może nasunąć na myśl ciekawy pomysł na zdjęcie.

Maja
Maja

Małgorzata Terka

Małgorzata Terka, fot. Bartek Szmigulski
fot. Bartek Szmigulski

Urodziła się w Piotrkowie Trybunalskim. Zajmuje się fotografią, malarstwem, rysunkiem, projektowaniem małych form użytkowych. Od 2011 studentka łódzkiej ASP, na kierunku Tkanina i Ubiór. Od II edycji współpracuje z konkursem MISS POLKA. Jest autorką dwóch sesji zdjęciowych półfinalistek tegoż konkursu.
Zdjęcie wykonane przez Małgorzatę Terkę zostało umieszczone wiosną na zaproszeniu na after party Fashiophiolosophy Fashion Week Poland.

Strona internetowa: Gosia-Terka-Fotografia

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni