Konkurs na plakat 17. LAF - wyniki

Do tegorocznego konkursu wpłynęło sporo projektów. Otrzymaliśmy aż 148 prac, w tym także od profesjonalistów. Prace charakteryzowały się bardzo dużą różnorodnością.

Konkurs na plakat 17. Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu rozstrzygnięty! Jury w składzie: Piotr Kotowski (Rektor LAF), Bartłomiej Maron (grafik LAF), Joanna Swacha (marketing i promocja LAF) oraz Łukasz Kanafa (biuro organizacyjne LAF) po bardzo burzliwych obradach wybrało projekt nadesłany przez Dawida Celeka.

plakat na 17. Letniej Akademii Filmowej, proj. Dawid Celek

Zaproponowany plakat 17. edycji Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu spełnia wszystkie wymogi regulaminowe. Projekt nawiązuje do jednego z tematów poruszanych podczas 17. edycji Festiwalu, mianowicie cyklu poświęconego tematowi imigracji i związanego z tym zderzenia kultur, mentalności i obyczajów. Obcy w dom to jedna z propozycji oferowanych w tym roku podczas Akademii. Projekt bardzo pomysłowo nawiązał do tematu przewodniego i tym samym wyjątkowo trafnie ujął ideę konkursu.

Autor projektu – Dawid Celek – otrzymał nagrodę pieniężną w wysokości 2000 PLN oraz akredytację na 17. odsłonę Letniej Akademii Filmowej w Zwierzyńcu.

Źródło: www.laf.net.pl.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni