Kreatorka nowych rzeczywistości

Mowa jest źródłem nieporozumień - Antoine de Saint-Exupéry

Zatrzymać marzenie
Zatrzymać marzenie

Z tego powodu postanowiła zająć się wizualnym obrazowaniem świata ją otaczającego, baśni i bajek, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
Przygoda z rysowaniem na dobre rozpoczęła sie dla niej w Państwowym Liceum Plastycznym, gdzie powoli kształtował się kierunek przyszłych zainteresowań dotyczących tworzenia ilustracji.

Z opowieści
Z opowieści

Mimo, że studia na wydziale projektowania mebli na Poznańskim Uniwersytecie Przyrodniczym, były czasochłonne, dalej rozwijała swoje zainteresowania biorąc udział w licznych konkursach, przede wszystkim na ilustrację książkową.

Przez lupę
Przez lupę

Teatr
Teatr

Do dziś największa jej pasja wiąże się z kreowaniem nowej rzeczywistości, która poprzez zamknięcie jej w papierowych ramach, staje się po części nieśmiertelna.

Anioł
Anioł

Skarb
Skarb

Anna Zalewska

Studiuje na wydziale projektowania mebli na Poznańskim Uniwersytecie Przyrodniczym. Równolegle zajmuje się malarstwem oraz ilustracją książkową.

Strona internetowa: www.annazalewska.com

Anna Zalewska

Anna Zalewska

Przygoda z rysowaniem na dobre rozpoczęła się dla niej w Liceum Plastycznym, gdzie powoli kształtował się kierunek przyszłych zainteresowań dotyczących tworzenia ilustracji.

Strona internetowa:
www.annazalewska.com

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni