Minimalizm dla biznesu

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że efektywność realizacji graficznych jest wynikiem połączenia dobrego pomysłu z odpowiednio dobraną typografią, kolorystyką, wysoką jakością fotografii i grafik.

W przypadku Business Link AIP stworzony został znak firmowy oraz księga znaku i elementy SIW. Wyjątkowość zlecenia polegała na potrzebie przełożenia na realizacje graficzne kilku aspektów działalności firmy: Polska (siedziba firmy, kraj w UE), rozrost (perspektywy rozwoju) oraz przestrzeń do pracy (firma w ramach start’upów oferuje klientom powierzchnie biurowe do pracy).

Business Link

W projekcie użyte zostały czerwień i biel, kolory niekonwencjonalne w rozwiązaniach dla biznesu oraz dla nurtu minimalistycznego, w którym dominują biele, czernie i odcienie szarości. Jednak w nawiązaniu do polskiego charakteru firmy kolorystyka jest spójna z przekazem. Logotyp wskazuje na chęć rozwoju firmy, jej dynamikę i plany ekspansji poza granice Polski.

Brandglow

Brandglow

Studio kreatywne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie brandingu
i komunikacji wizualnej. Rozwiązania z zakresu projektowania graficznego, oferowane przez firmę, są połączeniem nowoczesnego dizajnu z niezbędną funkcjonalnością. Dotychczasowi klienci Brandglow:  Zott Polska, Biuro Promocji Miasta Wrocławia, Samsung, Sorso, Wrocławski Park Wodny S.A., AB Finance, Uniwersytet Wrocławski, Biuro Promocji Miasta Opola, ZAK S.A.

Brand Glow, www.brandglow.pl

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni