Minimalizm dla biznesu

Nikogo nie trzeba przekonywać o tym, że efektywność realizacji graficznych jest wynikiem połączenia dobrego pomysłu z odpowiednio dobraną typografią, kolorystyką, wysoką jakością fotografii i grafik.

W przypadku Business Link AIP stworzony został znak firmowy oraz księga znaku i elementy SIW. Wyjątkowość zlecenia polegała na potrzebie przełożenia na realizacje graficzne kilku aspektów działalności firmy: Polska (siedziba firmy, kraj w UE), rozrost (perspektywy rozwoju) oraz przestrzeń do pracy (firma w ramach start’upów oferuje klientom powierzchnie biurowe do pracy).

Business Link

W projekcie użyte zostały czerwień i biel, kolory niekonwencjonalne w rozwiązaniach dla biznesu oraz dla nurtu minimalistycznego, w którym dominują biele, czernie i odcienie szarości. Jednak w nawiązaniu do polskiego charakteru firmy kolorystyka jest spójna z przekazem. Logotyp wskazuje na chęć rozwoju firmy, jej dynamikę i plany ekspansji poza granice Polski.

Brandglow

Brandglow

Studio kreatywne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie brandingu
i komunikacji wizualnej. Rozwiązania z zakresu projektowania graficznego, oferowane przez firmę, są połączeniem nowoczesnego dizajnu z niezbędną funkcjonalnością. Dotychczasowi klienci Brandglow:  Zott Polska, Biuro Promocji Miasta Wrocławia, Samsung, Sorso, Wrocławski Park Wodny S.A., AB Finance, Uniwersytet Wrocławski, Biuro Promocji Miasta Opola, ZAK S.A.

Brand Glow, www.brandglow.pl

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz nas wesprzeć, byśmy mogli dalej to robić.

WSPIERAM

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni