Modna prawda o...

Mówię o sobie - debiutująca fotografka komercyjna mody oraz beauty. Swoją twórczość zapoczątkowałam artystycznymi portretami, z biegiem czasu pasja podążyła w kierunku fashion. Wciąż pragnę zagłębiać się w tajniki fotografii i rozwijać swój kunszt. Tak naprawdę nigdy nie uznam, że osiągnęłam już wszystko. Nigdy nie spocznę na laurach, ponieważ w moim przekonaniu - zawsze można lepiej, zawsze można więcej, nigdy nie przestawaj.

Karolina, fot. Martyna Gumuła
Karolina

Inspirują mnie sesje modowe z najlepszych czasopism poświęconych modzie. Pomimo krótkiego stażu w fotografii fashion, próbuję doścignąć tych, którym udało się wspiąć wyżej. Współpracuję z wieloma agencjami modelingowymi w Polsce, ale swoje serce oddałam jednej - D’Vision.

Angelika, fot. Martyna Gumuła
Angelika

Angelika, fot. Martyna Gumuła

Pracuję głównie w stolicy, gdzie razem z zaprzyjaźnioną grupą artystów tworzę sesje zdjęciowe. Podczas planu zdjęciowego najważniejsze dla mnie samej i grupy jest dobra zabawa, maksimum zaangażowania i ciężka praca, dzięki której uzyskujemy zamierzone efekty. Moim celem jest praca z największymi magazynami i domami mody oraz ciągły rozwój osobisty i twórczy.

Ewelina, fot. Martyna Gumuła
Ewelina

Publikowano moje prace w wielu magazynach modowych tj. Viva, K Mag, Invited Magazine, Fart, L&T, 2be Mag i wielu innych.
Przy sesjach zdjęciowych współpracowałam z takimi markami jak Simple, Lewanowicz, Orska, Goshico czy Pretty One, nie zabrakło również wielu utalentowanych projektantów -  Tomasza Olejniczaka, Tomaotomo, Roberta Kupisza czy Yuliyi Babich.

Martyna Gumuła

Martyna Gumuła

Fotograf z Trójmiasta, urodzona w 88’ jako jedno ze złotych dzieci tego rocznika. Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej w Gdańsku. Od dawna kochanka fotografii, od niedawna żona mody, której w najbliższym czasie nie zamierza zdradzić.

Strona internetowa: www.martynagumula.pl.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni