Obiekty i przestrzenie

Anna Szuflicka - Betonówa 001

Anna Szuflicka - Betonówa 002

Betonówa to prosta w formie i sposobie wykończenia lampa, która na pewno przypadnie do gustu fanom minimalizmu. Oszczędne wzornictwo eksponuje urok użytych materiałów i wydobywa jej surowy i architektoniczny charakter.

Anna Szuflicka - Betonówa 003

Zwitek - obiekt użytkowy - siedzisko-materac - zaprojektowany z myślą o lekkim, wielofunkcyjnym meblu zarówno do siedzenia jak i leżenia.

Anna Szuflicka - Zwitek 001

Jedną z jego zasad jest wykorzystanie właściwości konstrukcyjnych elementu jakim jest rura, w zależności od punktu i sposobu nacisku. Mebel składa sie z rur ze spienionego polietylenu (element izolacji termicznej), taśmy (pas bezpieczenstwa), oraz zapięcia ze stali nierdzewnej. W miejscu gdzie pasy przechodzą przez rury oraz przy zapięciu zastosowano szycie.

Anna Szuflicka - Zwitek 002

Projekt nagrodzony wyróżnieniem za kreatywność w konkursie Instytutu Circolo dela Sedia i przedstawiony na stoisku instytutu na “Salone del Mobile di Milano”.

Anna Szuflicka - Zwitek 003

Anna Szuflicka

Ukończyła Wydział Architektury Wnętrz na warszawskiej ASP.
Na co dzień zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem, skupiając uwagę na przestrzeniach oraz obiektach. W dotychczasowej działalności udało jej się zetknąć zarówno z przestrzeniami mieszkalnymi jak i usługowymi, aranżacją placów miejskich i reprezentacyjnych hoteli, tworzeniem jednostkowych mebli oraz skomplikowanych systemów wystawienniczych.
W czasie w którym nie pochłania jej pasja projektowania oddaje się malarstwu.

Strona internetowa: www.annaszuflicka.com.

Anna Szuflicka

Anna Szuflicka

Ukończyła Wydział Architektury Wnętrz na warszawskiej ASP.
Prowadzi samodzielną pracownię projektową.

Prezentuje swoje prace na licznych wystawach i targach projektowania.

Strona internetowa:
www.annaszuflicka.com

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni