Podąża za marzeniami

Po krótkiej przygodzie z rysunkiem w szkole podstawowej i zderzeniu z historią sztuki podczas egzaminów do liceum plastycznego przeszła mi ochota na bycie artystą.

Env 4
Env 4

Po niemal jedenastu latach przerwy od rysowania powróciłem do mojego pierwotnego planu i dwa lata temu zakupiłem tablet graficzny.

Desert
Desert

Od tamtej pory ciężko pracowałem, by osiągnąć swój obecny poziom i nie mam zamiaru na tym poprzestawać. Biorąc pod uwagę, że nie mam żadnego zaplecza w postaci edukacji artystycznej, start był niezwykle trudny. Bardzo dużo zawdzięczam wspaniałej i niepowtarzalnej, międzynarodowej społeczności artystów od których wiele się nauczyłem przez ostatnie dwa lata.

Speeder
Speeder

Rok temu zrezygnowałem ze swojej dotychczasowej, piekielnie nudnej pracy za biurkiem w branży finansowej i postanowiłem całkowicie poświęcić się mojej pasji. Obecnie pracuję jako freelance illustrator i concept artist.
Kim się stajemy, jeżeli nie podążamy za swoimi marzeniami?

21367
21367

Daniel Tyka

Po rezygnacji z branży finansowej pracuje jako illustrator i concept artist.

Strona internetowa: artificialdesign.deviantart.com

Daniel Tyka

Daniel Tyka

Zrezygnował z piekielnie nudnej pracy za biurkiem w branży finansowej i postanowił całkowicie poświęcić pasji rysowania. Obecnie pracuje jako illustrator i concept artist.

Strona internetowa:
artificialdesign.deviantart.com

E-mail:
daniel.tyka@gmail.com

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni