Podkreśla cechy marki

Ponieważ El Sol słynie z dobrze wyważonego i subtelnego smaku, również i rozwiązanie POS prezentujące jej produkty musi podkreślać wspólne cechy marki. Niepowtarzalny kształt rozwiązania w formie ponadwymiarowej butelki na wino przyciąga wzrok potencjalnego klienta z najdalszych części supermarketu. Jego elegancka i otwarta konstrukcja natomiast umożliwia dostęp do eksponowanych win z czterech stron displaya. Całość uzupełnia charakterystyczne białe logo marki El Sol, które szczególnie mocno podkreślone na ciemnym tle displaya gwarantuje wysoką widoczność marki w punkcie sprzedaży.

Drewniany display El Sol

Przyjazny dla środowiska naturalnego

Display wykonany z elementów drewnianych w kolorze ciemnej śliwki doskonale wpisuje się w filozofię ekologicznego rozwiązania, nie tylko bowiem może być wykorzystywany do długoterminowego i wielokrotnego użycia, ale również może być łatwo poddany obróbce recyklingowej.

Sukces w miejscu sprzedaży

Stabilny, czteropółkowy display dostarczany jest do klienta w formie złożonej na gotowo, gdzie w prosty i łatwy sposób jest zatowarowywany 80 butelkami wina.

Jak podkreśla Maciej Poczekaj, Product Group Manager w firmie Ambra, oryginalna forma prezentacji wina marki El Sol, przyczyniła się do jej większej rozpoznawalności, a co najważniejsze, do długookresowego wzrostu sprzedaży oraz zysków.

Źródło: www.signs.pl

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni