StandOUT. Ambiente 2014

Konkurs StandOUT. to ważne i skuteczne narzędzie do wykorzystania wystąpień targowych w kampanii marketingowej firm. Celem StandOUT. jest promocja polskich przedsiębiorstw i ich produktu. Prezentacja firmy i produktu trwająca jeszcze po zakończeniu targów to dobre narzędzie do komunikacji z partnerami i klientami po targach. Wystąpienia targowe to tylko jeden z elementów składający się na tworzenie wizerunku firmy. Przedstawiamy i promujemy polskie firmy, które o ten wizerunek szczególnie dbają.

Na 21 stoisk, wybranych do konkursu StandOUT. Ambiente 2014, oddano łącznie 728 głosów. Tyle osób zobaczyło Państwa realizacje, wielu głosujących miało możliwość pierwszy raz obejrzeć ofertę Państwa firmy. Uważamy, że wszystkie firmy, których stoiska znalazły się w galerii konkursowej, są Laureatami StandOUT. Ambiente 2014. Dlatego gratulujemy wszystkim Państwu, którzy swój wysiłek wkładacie w dbanie o wizerunek wystawienniczy.

Oficjalne wyniki StandOUT. Ambiente 2014

1. Miejsce TERMISIL Huta Szkła Wołomin
2. Miejsce MTM Tadeusz Szczepaniak
3. Miejsce Branq
4. Miejsce Huta Szkła Gospodarczego Wrześniak
5. Miejsce Blender
6. Miejsce Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież
7. Miejsce Fabryka Porcelany Krzysztof

Laureat StandOut. Ambiente 2014 - TERMISIL Huta Szkła Wołomin

Huta Szkła Wołomin S.A. to jeden z trzech europejskich producentów szkła borokrzemowego (żaroodpornego) z własną zastrzeżoną marką szkła TERMISIL, produkowanego według technologii opracowanej w trakcie wieloletniej działalności. Szkło borokrzemowe ma zastosowanie w przemyśle AGD, laboratoryjnym, chemicznym, oświetleniowym, medycznym i innych. Firma łączy ponad 100-letnią tradycję z najnowocześniejszymi na świecie technologiami produkcji. Marka TERMISIL jest znana w 40 krajach. Klienci doceniają jakość produktów, innowacyjne pomysły oraz oryginalne wzornictwo.

TERMISIL Huta Szkła Wołomin

TERMISIL Huta Szkła Wołomin

Wyróżnienia Honorowe architektów portalu eXspace.pl

Fabryka Porcelany Krzysztof - Wyróżnienie Honorowe za dobry design, za promocję Zamku Książąt Pomorskich, za promocję polskich projektantów na targach Ambiente 2014: limitowane edycje porcelany:
"Great Inventors", projekt Kaja Kusztra;
kolekcja "Natalie&Gorge", projekt Maria Jeglińska;
X KRISTOFF, projekt Ania Kuczyńska;
dekoracja "Cirus", projekt Marek Mielnicki.
Trend Glass - Wyróżnienie Honorowe za ciekawy, intrygujący design i ekologiczne podejście do designu wystawienniczego.
TransLight Art Glass J. Czakaj - Wyróżnienie Honorowe dla stoiska wybudowanego we własnym zakresie spełniającego wysokie standardy estetyczne.

Ambiente

Targi AMBIENTE to największe targi dóbr konsumpcyjnych na świecie, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje z dziedziny dekoracji i wyposażenia mieszkań, domów i ogrodów a także szeroko pojętego świata upominków. Targi podzielone są tematycznie na branże: DINING - dekoracje i nakrycia stołowe, GIVING - prezenty i upominki oraz LIVING - pomysły dla mieszkań i domów.

Polskę w roku 2014 reprezentowało 61 wystawców, a wśród nich min: GLASS STUDIO HABRAT, Glasstudio Borowski, Huta Szkła JUSTYNA, Huta Szkła ZAWIERCIE, KARO-PLAST, KAROLINA Porcelain Factory Ltd, KOLGLASS, KROSNO GROUP, Lamela, MAG Gorzelak i Jasiński, PARTNER SC, Ćmielów SA, Polskie Fabryki Porcelany oddział Chodzież, Porcelana KRZYSZTOF, PROSPERPLAST, SAGAD, SOLBIKA, Huta Szkła Wołomin, Trend Glass, WATRA, YORK, Zakłady Ceramiczne BOLESŁAWIEC, Zakłady Porcelany Stołowej LUBIANA SA.

Strona internetowa: ambiente.messefrankfurt.com.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni