To właśnie to!

Anna Janik - Frozen
Frozen

Fotografią zajmuję się... właściwie nie aż tak długo, bo zaledwie "kilka lat". Nie potrafię sprecyzować od kiedy fotografuję, bowiem zainteresowanie pojawiło się wraz z momentem dojrzewania i odkrywania samego siebie, było wyrazem emocji i buntu.

Anna Janik - Moth dream
Moth dream

Patrząc z perspektywy czasu na zdjęcia, które powstały na początku mojej przygody z aparatem, myślę, że z fotografią nie miały wiele wspólnego. Dziś się po prostu uśmiecham i myślę sobie "jak ja mogłam coś takiego zrobić". To świadczy jednak o moim rozwoju i pozostaje mieć nadzieję, że za parę lat, gdy będę oglądać to co tworzę teraz - pomyślę sobie... "jak ja tak mogłam", że będę tylko lepsza, a poprzeczka będzie coraz wyżej.

Nic jednak nie da się porównać z uczuciem podniecenia, gdy ma się poczucie, że ten kadr "to właśnie to!".

Anna Janik - **
**

Co lubię w fotografii? Na początku fotografowałam tylko koncerty, weekend w weekend. Możliwość połączenia muzyki z fotografią było dla mnie spełnieniem. Z czasem jednak, człowiek zaczął mnie nieco bardziej interesować... rozpoczęłam pracę z ludźmi.

Anna Janik - ***
***

Anna Janik

Aktualnie studiuje administrację, choć nie tak dawno, bo w ubiegłym roku, ukończyła studium fotograficzne i z zawodu jest technikiem fotografii. Mieszka i pracuje w Zabrzu.

Strona internetowa: harleqinforest.digart.pl.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni