W loftowym stylu

Wykorzystaliśmy fakt, że lokal znajduje się w kamienicy do stworzenia wnętrza w stylu loftowym. W miarę możliwości proponujemy wyeksponować naturalny materiał ścian lub zastosować cegłę jako okładzinę. Tego typu wystrój podkreśla tradycję z jaką kojarzy się marka E.Wedel zachowując jednocześnie nowoczesny charakter. Poszerzyliśmy także przejście pomiędzy pomieszczeniami aby połączyć wnętrza wizualnie.

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

Dla dzieci przewidzieliśmy specjalną atrakcję - pokój zabaw wypełniony pluszakami w kształcie ulubionych deserów. Pokój wyścielony jest poduszkami z każdej strony, aby zapewnić bezpieczną zabawę, obok znajdują się stoliki dla dzieci z siedziskami w kształcie muffinów.

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

Podział funkcjonalny

Dla klientów składających krótką wizytę przewidzieliśmy miejsca siedzące przy barze oraz przy oddzielnym blacie w sali głównej. Z kolei klienci, którzy planują zostać dłużej, mają do wyboru loże w sali głównej bądź stoliki w drugiej sali.

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

Pijalnia może służyć zarówno jako miejsce spotkania biznesowego, romantycznej kolacji, czy spotkania rodzinnego. W drugiej sali umieściliśmy swobodnie stoliki jak również różne rodzaje siedzisk, które można dowolnie ustawiać. Można połączyć je, aby przyjąć dużą grupę osób lub rozstawić w dowolnym układzie.

Po prawej stronie od wejścia znajdują się regały z gotowymi produktami natomiast przy barze jest ekspozycja ciast, deserów i napojów.

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

Pijalnia czekolady E.Wedel - Kobe Studio

KOBE Studio

Kobe Studio

Zajmuje się projektowaniem budynków prywatnych i publicznych oraz projektowaniem wnętrz. Zajmuje się wyborem elementów i materiałów potrzebnych do ich realizacji oraz nadzorem nad ich prawidłowym wykonaniem.

Strona internetowa: www.kobestudio.pl.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni