W przestrzeni miejskiej

Brandglow wspierał działania Wrocławia w staraniach o miano Europejskiej Stolicy Kultury 2016.
Ambitnym zadaniem było wyjście z interesującym projektem w przestrzeń miejską, co pozwoliłoby na interakcję z mieszkańcami i turystami. Projekt miał spełniać funkcję turystyczną i edukacyjną, prezentować założenia wrocławskiej kandydatury. Powstała brama poparcia, skupiająca uwagę przechodniów poprzez energiczne kolory i grafiki z bardzo widocznym logotypem Wrocław ESK 2016, charakterystycznym motylem, który oddawał pozytywny charakter miasta – miejsca spotkań.

Wro2016

Brama miała za zadanie budzić emocję i zachęcać do interakcji. W ciągu niecałych 12 miesięcy od  postawienia bramy do dnia ogłoszenia wyników, przeszło przez nią ponad 1,5 mln ludzi.

Brandglow

Brandglow

Studio kreatywne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie brandingu
i komunikacji wizualnej. Rozwiązania z zakresu projektowania graficznego, oferowane przez firmę, są połączeniem nowoczesnego dizajnu z niezbędną funkcjonalnością. Dotychczasowi klienci Brandglow: Zott Polska, Biuro Promocji Miasta Wrocławia, Samsung, Sorso, Wrocławski Park Wodny S.A., AB Finance, Uniwersytet Wrocławski, Biuro Promocji Miasta Opola, ZAK S.A.

Brand Glow, www.brandglow.pl

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni