W przestrzeni miejskiej

Brandglow wspierał działania Wrocławia w staraniach o miano Europejskiej Stolicy Kultury 2016.
Ambitnym zadaniem było wyjście z interesującym projektem w przestrzeń miejską, co pozwoliłoby na interakcję z mieszkańcami i turystami. Projekt miał spełniać funkcję turystyczną i edukacyjną, prezentować założenia wrocławskiej kandydatury. Powstała brama poparcia, skupiająca uwagę przechodniów poprzez energiczne kolory i grafiki z bardzo widocznym logotypem Wrocław ESK 2016, charakterystycznym motylem, który oddawał pozytywny charakter miasta – miejsca spotkań.

Wro2016

Brama miała za zadanie budzić emocję i zachęcać do interakcji. W ciągu niecałych 12 miesięcy od  postawienia bramy do dnia ogłoszenia wyników, przeszło przez nią ponad 1,5 mln ludzi.

Brandglow

Brandglow

Studio kreatywne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie brandingu
i komunikacji wizualnej. Rozwiązania z zakresu projektowania graficznego, oferowane przez firmę, są połączeniem nowoczesnego dizajnu z niezbędną funkcjonalnością. Dotychczasowi klienci Brandglow: Zott Polska, Biuro Promocji Miasta Wrocławia, Samsung, Sorso, Wrocławski Park Wodny S.A., AB Finance, Uniwersytet Wrocławski, Biuro Promocji Miasta Opola, ZAK S.A.

Brand Glow, www.brandglow.pl

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz nas wesprzeć, byśmy mogli dalej to robić.

WSPIERAM

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni