Z duchem minimalizmu

Obecnie coraz częściej projekty dizajnerskie odwołują się do nurtu minimalistycznego, który poprzez ograniczanie środków plastycznych nadaje im świeżości, przejrzystości i lekkości. Marcin Gajos, Dyrektor Kreatywny z Brandglow podkreśla jednak, że ostateczna decyzja co do zastosowanych środków zawsze zależy od oczekiwań klienta.

W ramach systemu identyfikacji wizualnej Fabryki Sukcesu, firmy wyspecjalizowanej w doradztwie, szkoleniach i realizacji procesów rekrutacyjnych, zaprojektowano logotyp oraz druki firmowe. Koncepcja znaku firmowego powstała w oparciu o dwa elementy. Ze względu na profil działalności klienta, konieczne było położenie nacisku na podejmowanie decyzji oraz realizację strategii działania. W tym celu  odwołano się do podpisu odręcznego oraz szachownicy.

Fabryka Sukcesu

Zgodnie z duchem minimalizmu postawiono na wyraziste fotografie, stonowaną kolorystykę, miękkie linie i elementy graficzne, które  łącznie wzmacniają przekaz merytoryczny. Linia wizerunkowa współgra z ofertą Fabryki Sukcesu, która w zakresie doradztwa i szkoleń skupia się na współpracy z ludźmi i odkrywaniu ich potencjału.

Brandglow

Brandglow

Studio kreatywne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie brandingu
i komunikacji wizualnej. Rozwiązania z zakresu projektowania graficznego, oferowane przez firmę, są połączeniem nowoczesnego dizajnu z niezbędną funkcjonalnością. Dotychczasowi klienci Brandglow:  Zott Polska, Biuro Promocji Miasta Wrocławia, Samsung, Sorso, Wrocławski Park Wodny S.A., AB Finance, Uniwersytet Wrocławski, Biuro Promocji Miasta Opola, ZAK S.A.

Brand Glow, www.brandglow.pl

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni