Z duchem minimalizmu

Obecnie coraz częściej projekty dizajnerskie odwołują się do nurtu minimalistycznego, który poprzez ograniczanie środków plastycznych nadaje im świeżości, przejrzystości i lekkości. Marcin Gajos, Dyrektor Kreatywny z Brandglow podkreśla jednak, że ostateczna decyzja co do zastosowanych środków zawsze zależy od oczekiwań klienta.

W ramach systemu identyfikacji wizualnej Fabryki Sukcesu, firmy wyspecjalizowanej w doradztwie, szkoleniach i realizacji procesów rekrutacyjnych, zaprojektowano logotyp oraz druki firmowe. Koncepcja znaku firmowego powstała w oparciu o dwa elementy. Ze względu na profil działalności klienta, konieczne było położenie nacisku na podejmowanie decyzji oraz realizację strategii działania. W tym celu  odwołano się do podpisu odręcznego oraz szachownicy.

Fabryka Sukcesu

Zgodnie z duchem minimalizmu postawiono na wyraziste fotografie, stonowaną kolorystykę, miękkie linie i elementy graficzne, które  łącznie wzmacniają przekaz merytoryczny. Linia wizerunkowa współgra z ofertą Fabryki Sukcesu, która w zakresie doradztwa i szkoleń skupia się na współpracy z ludźmi i odkrywaniu ich potencjału.

Brandglow

Brandglow

Studio kreatywne, oferujące kompleksowe usługi w zakresie brandingu
i komunikacji wizualnej. Rozwiązania z zakresu projektowania graficznego, oferowane przez firmę, są połączeniem nowoczesnego dizajnu z niezbędną funkcjonalnością. Dotychczasowi klienci Brandglow:  Zott Polska, Biuro Promocji Miasta Wrocławia, Samsung, Sorso, Wrocławski Park Wodny S.A., AB Finance, Uniwersytet Wrocławski, Biuro Promocji Miasta Opola, ZAK S.A.

Brand Glow, www.brandglow.pl

Studium przypadku

Studium przypadku

Niebanalne pomysły, interesujące rozwiązania, ciekawe koncepcje...

Tu można pokazać projekt, opisać szerzej trudy jego powstawania, podzielić się doświadczeniem.

Zapraszamy do publikacji.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz nas wesprzeć, byśmy mogli dalej to robić.

WSPIERAM

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni