Zatapiając się w twórczości

Półtora roku temu zupełnie przypadkiem odkryłam dziedzinę, która jest pełna pasji, emocji i wdzięku. Jest to tworzenie w srebrze w technice wire wrapping. Każdy artysta zatapiając się w twórczości, w pewnym momencie zdaje sobie sprawę, że to co robi, zajmuje całe jego myśli i pochłania go bez reszty. Tak stało się ze mną.

Elysian
Elysian

Kamienie i minerały w misternych srebrnych splotach stały się moim sposobem na życie. Chęć dążenia do perfekcji i ideału w mojej twórczości nauczyła mnie być cierpliwą i konsekwentną. Taką też siebie postrzegam
i mam zamiar nadal podążać w tym kierunku.

Minya Draug
Minya Draug

Natchnieniem i inspiracją, bardzo często widoczną w moich pracach jest wzornictwo celtyckie oraz świat fantasy, w szczególności kultura elfów. Jestem zakochana w świecie Tolkiena.

Argash
Argash

Moja biżuteria o specyficznych, smukłych formach, ostrych krawędziach, lekkości i misterności wykonania przywołuje u wielu podobne skojarzenia.

Neorash
Neorash

Kasia Mielnik-Grzybowska

Mieszka we Wrocławiu. Ukończyła Wyższą Szkołę Informatyki i Zarządzania we Wrocławiu na kierunku administracja publiczna. Wykształcenie miało swoje odbicie w zawodzie jaki wykonywała - pracowała jako urzędnik państwowy.

Fascynacja techniką wire wrapping pozwoliła jej na nowo siebie odkryć. Kamienie i minerały w misternych srebrnych splotach stały się jej sposobem na życie.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni