Zawsze krajobraz

Studiuje Architekturę na Politechnice Warszawskiej równolegle jednak zajmuje się malarstwem. Nieustannie dąży do związania swojej przyszłości ze sztuką.

Pałac
Pałac

Być może będzie to jakaś ciekawa kompilacja architekury wynikającej ze sztuki czy też sztuki wynikającej z architektury - tego jeszcze nie wie. Nieustająco odkrywa nowe sposoby użycia akwareli, analizuje efekty i, z nowym bagażem wiedzy, idzie do przodu.

Rinokorys 2
Rinokorys 2

Głównym tematem jego prac był zawsze krajobraz - miejski, wiejski, morski, górski... każdy. Aktualnie wplata w niego lekką nutkę surrealizmu, nostalgii, po prostu uczuć. Wszystko się zatem zmienia, ale może na tym polega właśnie twórczość - na ciągłych zmianach.

Oddech miasta
Oddech miasta

Przez kilka lat prowadził zajęcia z akwareli w dużej szkole rysunku i malarstwa w Warszawie - Domin. Dziś planuje otworzyć własną pracownię
i szkołę malarstwa i może wydać książkę o nauce akwareli.

Deszczowy Londyn
Deszczowy Londyn

Rafał Rudko

Przyszły architekt, od paru lat zajmuje się rysunkiem i malarstwem, lecz najbardziej do gustu przypadła mu akwarela. Zafascynowała go jej lekkość, szybkość i nieprzewidywalność. Cały czas poszukuje nowych rozwiązań i z całej siły stara się nie spoczywać na laurach.

Rafał Rudko

Rafał Rudko

Zajmuje się malarstwem.
Cały czas odkrywa, analizuje
i idzie dalej z nowym bagażem wiedzy.

Planuje otworzyć własną pracownię i szkołę malarstwa
i może wydać książkę o nauce akwareli.

Strona: www.rafalrudko.com
E-mail: kegriz@wp.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni