Limited Edition

  • Malarstwo
  • Warszawa

Galeria Limited Edition ma zaszczyt zaprosić na oficjalne rozpoczęcie działalności wystawienniczej wernisażem wystawy znanego artysty Darka Pali.

Limited Edition - zaproszenie

Limited Edition - Galeria Sztuki Dostępnej. Jeśli w nazwie naszej galerii dostrzegalna jest pewna przekora lub nawet sprzeczność - nie jest ona przypadkowa. Zgodnie z naszą maksymą „galeria sztuki dostępnej” uważamy, że każdy może otaczać się sztuką, kupując wybrane prace z zakresu grafiki, fotografii kolekcjonerskiej czy malarstwa.

Poprzez platformę www.limitededition.pl – galerię czynną 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, pozwalamy ludziom obcować ze sztuką, udostępniając im prace uznanych artystów sztuki współczesnej, jak też tych świetnie rokujących.

Zwieńczeniem naszych starań o dzielenie się pasją i miłością do sztuki współczesnej jest rozpoczęcie działalności wystawienniczej galerii stacjonarnej, gdzie przy filiżance kawy nasi goście będą mogli poczuć się dobrze w świecie sztuki.

Kiedy i gdzie?

24.10 - 24.11.2013

Limited Edition
ul. Rozbrat 44a, Warszawa.

Wernisaż wystawy: 24 października 2013, godz. 20.00.

Program:
20.00 – inauguracja wystawy i spotkanie z artystą (II piętro, sala wystawowa)
21.00 – pokaz filmowy Katarzyny Kozyry, Summertale, 2008, wideo, dzięki uprzejmości Zachęty - narodowej galerii sztuki (III piętro, sala kinowa).

Organizator

Limited Edition
www.limitededition.pl

Kurator wystawy: Wiesława Wideryńska.

Darek Pala

Darek Pala - Akwarium
Darek Pala - Akwarium

Powiedzmy, że każdy człowiek ma prawo do wyrażania własnych myśli. Powiedzmy, że ma też szansę wybrać sposób życia i środki wyrazu za tym idące. Jako młody chłopak, wierny własnej intuicji, podjąłem decyzje dzięki którym jestem dzisiaj artystą malarzem, tlumaczącym język świata na swój własny. Mam tylko nadzieję, że jest on zrozumiały dla innych ludzi.

Moje malarstwo to otaczające nas życie. Wszystko może być dla mnie inspiracją, jednak czas i doświadczenia zmieniają focus zainteresowań. Jedynie co jest niezmienne, to czasami trudna, ale najczystsza, dziecinność, która jest siłą kreacji.

Wszystkie miłości i nienawiści, smutki pocięte śmiechem do łez, zachwyty i lęki wymieszane z farbami to najlepsza definicja mojego malarstwa, które traktuję jako największe spełnienie w swoim życiu (Manifest artysty).

Strona internetowa: darekpala.com.

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni