2+3D

Po pięciu latach ogłaszamy kolejny konkurs na okładkę. Następny numer 2+3D zamknie pierwsze dziesięciolecie istnienia pisma, ale jubileusz traktujemy tylko jako okazję do rozpisania konkursu, a nie jako jego temat. Co oczywiście nie oznacza dyskwalifikacji prac nawiązujących do tych okoliczności. Zainteresowanie poprzednimi edycjami - ponad 1000 i ponad 800 zgłoszonych projektów - uzasadnia naszą nadzieję, że znów dacie się Państwo namówić na wspólną zabawę. Żeby mogli wziąć w niej udział oprócz projektantów grafików, także inni Czytelnicy, ufundowaliśmy dodatkową nagrodę, która zostanie przyznana w trybie demokratycznego głosowania. Zapraszamy!

Nagroda główna - 3000 zł.
3 wyróżnienia w postaci talonów o wartości 250 euro na zakup krojów z biblioteki FontFont w domu typograficznym FontShop International (www.fontfont.com).
Nagroda czytelników - 2000 zł (przyznana przez czytelników 2+3D drogą głoso­wania w terminie 5-20 lipca 2011 na 40 projektów wyselekcjonowanych przez jury i zamieszczonych na stronie www.2plus3d.pl).

Pełna informacja o konkursie znajduje się na stronie: http://www.2plus3d.pl/artykuly/konkurs-na-okladke-40-numeru-2plus3d

Organizator:
www.2plus3d.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni