Poczuj Radość Tworzenia

To konkurs, w którym możesz zaprezentować swój pomysł na przedmiot użytkowy jakim jest flakon do perfum Zoom-Zoom. Niezależnie od tego czy masz 25, czy 45 lat, jeśli czujesz się młody duchem, a głowę wciąż masz pełną dziecięcych marzeń, przywołaj swoje Zoom-Zoom i wyraź je.
Do konkursu Mazda Design zapraszamy nie tylko profesjonalistów, ale także osoby, które nigdy wcześniej nie próbowały swoich sił w projektowaniu. Celem konkursu jest pobudzenie do działania i tworzenia.
Prace konkursowe można składać na stronie internetowej do 6 czerwca 2011.
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest ukończenie 18 lat.
Zadanie konkursowe polega na stworzeniu projektu flakonu w dwóch spójnych ze sobą wersjach - dla zapachu dla kobiet i dla mężczyzn. Pełna informacja o konkursie znajduje się na stronie Mazda Design.
Regulamin konkursu.
Formularz zgłoszenia do konkursu.

Nagroda główna Grand Prix ( za projekt w kategorii "do realizacji") to realizacja zwycięskiego projektu, roczne stypendium na studiach podyplomowych w zakresie Design Management na wybranej uczelni w Polsce o wartości 10.000 zł oraz zestaw toreb podróżnych Mazda o wartości 1.000zł wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 1.222 zł brutto (celem potrącenia podatku od wygranej) lub nagroda pieniężna o wartości 11 222 zł i zestaw toreb podróżnych Mazda o wartości 1.000zł.

Organizator:
www.mazdadesign.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Galeria 81 stopni