Porta by Me 2016

  • Wzornictwo
  • Internet

Naszą domeną są drzwi. Wiemy o nich wszystko i chcemy wiedzieć jeszcze więcej. Stawiamy sobie wyzwania i zapraszamy do współpracy wszystkich otwartych na przełamywanie utartych schematów, na nowe rozwiązania, na podejmowanie ryzyka, na kreowanie ciekawych pomysłów. Jesteśmy otwarci na Ciebie!

Porta by Me 2016

Dla kogo?

Uczestnikiem Konkursu może być pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która jest studentem lub rocznym absolwentem uczelni wyższej publicznej i niepublicznej, o profilu technicznym lub artystycznym.

Zadanie konkursowe

W Konkursie Porta by Me 2016 rzucamy nowe wyzwanie – inspirujemy tematem – hasłem: ONA i ON. W centrum uwagi stawiamy nie przestrzeń, ale konkretnego użytkownika – JĄ, JEGO lub ICH. Otwieramy się na możliwości, na projektowanie dla… NIEJ, dla NIEGO lub dla NICH.
Temat Konkursu jest rozwinięciem idei projektowania dla indywidualnego odbiorcy zgodnie z jego potrzebami i oczekiwaniami. W edycji 2016 temat Konkursu winien być przez Uczestników rozpatrywany w kontekście odniesienia do płci, do różnic i podobieństw, szukania wspólnych płaszczyzn porozumienia, ale również z poszanowaniem inności.

Nagrody

I  nagroda o wartości 10 000 PLN netto wraz z nagrodą dodatkową 1111 PLN.
II nagroda o wartości 3500 PLN netto wraz z nagrodą dodatkową 389 PLN.
III nagroda o wartości 1500 PLN netto wraz z nagrodą dodatkową 167 PLN.

Dodatkowa nagroda pieniężna przeznaczona jest na zapłatę należnego podatku dochodowego od osób fizycznych obciążającego wygrywające osoby zgodnie z przepisami ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych i nie podlega wypłacie na rzecz Uczestnika.

Terminy

Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 05.02.2016.

Regulamin

Regulamin konkursu znajduje się na stronie: portabyme.pl/Regulamin Porta by me 2016

Strona konkursu: portabyme.pl.

Organizator

PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Bolszewie.
www.porta.com.pl

Wsparcie

Piszemy o sztuce.
Jeśli chcesz, możesz postawić nam kawę, byśmy mogli dalej to robić.

Partnerzy serwisu

  • Kancelaria Adwokacka Szczepański
  • Galeria 81 stopni